Шлях бобра - сатанівський велоквест

Шлях бобра - сатанівський велоквест
gps_fixed Sataniv
account_circlepokatuha 4.8 km

На мальовничих берегах річки Збруч розкинулось прадавнє містечко Сатанів. Легендами оповита його минувшина. Тисячоліттями жили тут люди: древні слов'янські племена тиверців та уличів, уламки посуду, древні знаряддя праці кам'яної, бронзової та мідної діб свідчать, що край цей був залюднений ще в сиву давнину. І до сьогодення знаходять сліди трипільської культури. Століття минали, щедра тутешня природа, вапнякові гори, ліси, цілющі джерела, чисте повітря були свідками зміни культур, епох і традицій. Римські війська, польські королівства, магдебурзьке право, незалежна Україна...

Але ніхто і ніколи навіть і не здогадувався, що справжнім хранителем міста над Збручем є…. бобер Мартин! Ну вірніше він є нащадком древніх тиверських, улицьких, трипільських, римських і польських пращурів. Вірніше прабобрів... Боброве царство містечка Сатанів існувало паралельно до розвитку людської цивілізації і його історія, його легенди і традиції ще більш загадкові!

Молодий бобер Мартин, як нащадок славетного роду Надзбручанських бобрів має довести усьому звірячому царству, що є достойний перейняти від свого батька Бобрячу Корону. Для цього, згідно тисячолітній традиції, він має пройти надзвичайно складне і випробування - легендарний Шлях Бобра. Лише розгадавши численні загадки, які залишили прабобри, знайшовши усі найпотаємніші закутки Сатанова і околиць він зійде на престол і отримає Бобрячу Корону і титул “Хранителя Сатанова”!

Розробник квесту: Сергій Толстіхін

Participate in quest

Bicycle route map

Download KML
Participate in quest